Všetky kategórie

home>O Nás>O spoločnosti PQWT

O spoločnosti PQWT

                               

V máji 2006 bol založený ústav geologického prieskumu Hunan Puqi a výskumný ústav vodného prostredia Hunan Puqi; Inštitúty Puqi sa zaoberajú hlavne výskumom a vývojom v nasledujúcich oblastiach: geofyzikálny prieskum, znižovanie strát v potrubných sieťach, prevencia a zmierňovanie následkov katastrof, varovanie pred zemetrasením, komunikácia prenikajúca k zemi, inteligentné potrubie a hľadanie života.

                               

V posledných rokoch sa do výskumu a vývoja vedecko-výskumných projektov a budovania talentovaných tímov investovali celkovo stovky miliónov juanov. V súlade so strategickým cieľom „oživiť vedu a techniku ​​a posilniť talenty“ spoločnosť Puqi Institues spolupracovala a nadviazala dlhodobý vzťah spolupráce s mnohými národnými vedecko-výskumnými inštitúciami, vysokými školami a univerzitami a uskutočnila množstvo národných vedecko-výskumných projektov. Spoločnosť Puqi Institues spoločne založila „13. päťročnú národnú vodnú špeciálnu základňu pre výskum a vývoj“ s Harbinským technologickým inštitútom; spoločne založili „základňu strategických inovácií medzi priemyslom a univerzitami v oblasti výskumu“ s Univerzitou vedy a techniky v Hunane; s Univerzitou v Changsha založiť „Praktickú základňu pre priemysel, univerzity a výskum“.História

 • 2020

  Spoločnosť Puqi vyhlásila viac ako 300 národných patentov a autorských práv na softvér.

 • v 2019

  Puqi získal druhú cenu v kategórii pokrok v oblasti provincie Hunan.

 • v 2018

  Spoločnosť Puqi bola provinciou Hunan a vládou mesta Changsha ocenená ako spoločnosť „dodržiavajúca zmluvy a zdôrazňujúca dôveryhodnosť“. Produkty Puqi sa vyvážali do 108 krajín.

 • v 2017

  Bol založený Fond na inováciu v oblasti priemyslu Puqi - univerzita - výskum.

 • v 2016

  Puqi bol uvedený na zozname značiek CCTV.

OUR FACTORY